11-04-2013 r. Wersja do wydruku  

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu rozpoczął nabór zgłoszeń do III Edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki. Celem inicjatywy jest uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim.

 

Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich napisanych w języku polskim i obronionych w latach 2011 - 2013 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych położonych na terenie całego kraju. Do Konkursu kwalifikują się prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z województwem wielkopolskim, które na egzaminie magisterskim ocenione zostały przynajmniej na ocenę dobrą. Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe w wysokości 5.000 zł, 3.000 zł i 2.000 zł.

 

Prace zgłaszać mogą autorzy prac samodzielnie oraz, za zgodą autorów, szkoły wyższe i promotorzy (każda szkoła wyższa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac). Prace, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do 2 września 2013 r. osobiście lub drogą pocztową na adres:

 

Departament Sportu i Turystyki

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

ul. Piekary 17, 61-823 Poznań

(Uwaga! Decyduje data wpływu do siedziby Departamentu).

 

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.umww.pl (Dział: „Turystyka”) – bezpośredni link: http://www.umww.pl/turystyka...

 

 

Kontakt:

Małgorzata Prażanowska

tel. 61 626-68-55

malgorzata.prazanowska@umww.pl


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.