31-07-2018 r. Wersja do wydruku  

Świetlica w Księginkach

 

 

 

 

 

 

26 lipca 2018 roku Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia listy operacji informującej o kolejności przysługiwania pomocy dla operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach naboru przeprowadzonego w terminie od 15 do 30 marca 2018 r.

 

Gmina Dolsk z projektem „Budowa świetlicy wiejskiej, boiska trawiastego do piłki nożnej, placu zabaw oraz utwardzenia terenu i parkingu w Księginkach” znalazła się na bardzo wysokim 14 miejscu listy rankingowej uzyskując maksymalną, możliwą w ramach tego projektu kwotę dofinansowania tj. 448 649,00 zł (63,63% kosztów kwalifikowanych inwestycji) uzyskując 25 punktów, tylko o 4 mniej od gminy ulokowanej na poz. 1.

 

Jest to wielki sukces pracowników Urzędu Miasta i Gminy Dolsk odpowiedzialnych za przygotowanie wniosku wraz z całą dokumentacją techniczną oraz dobra wiadomość dla mieszkańców Księginek, którzy czekają na swoją świetlicę!

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.