19-02-2019 r. Wersja do wydruku  

UWAGA! Nowe dowody osobiste od 4 marca 2019 r.

 

 

 

 

 

W związku z wdrażaniem nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, posiadających nowe funkcjonalności poniżej przedstawiamy informację otrzymaną z Ministerstwa Cyfryzacji na temat przerw w funkcjonowaniu systemu ŹRÓDŁO.

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z wdrażaniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną Ministerstwo Cyfryzacji planuje czasowe przerwy techniczne, w tym przerwę w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. W celu zminimalizowania ewentualnych, związanych z tym niedogodności przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje i wskazówki działania w tym okresie.

-        W środę 27 lutego 2019 r. Ministerstwo wyłączy możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta zostanie udostępniona ponownie 4 marca 2019r.

-        W piątek 1 marca od godz. 12.00 Ministerstwo Cyfryzacji wyłączy obsługę Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu w tym dniu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu.

Obywatele w dniu 1 marca 2019 roku wnioski o dowód mogą składać maksymalnie do godz. 11.30.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.