20-08-2013 r. Wersja do wydruku  

Wręczenie aktów mianowania

 

 

 

 

 

 

W dniu 19 sierpnia 2013 roku o godz. 1200 w Urzędzie Miasta i Gminy Dolsk miała miejsce uroczystość wręczenia aktów mianowania nauczycielkom, które w dniu 12 lipca 2013 roku pomyślnie zdały egzamin na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

 

Z dniem 1 września 2013 roku do grona nauczycieli mianowanych gminy Dolsk dołączą Panie: Magdalena Gorwa – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku, Beata Pacyńska – nauczyciel Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Dolsku, Barbara Ostrowska-Gaj i Anita Towarek – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Masłowie.

 

Burmistrz Dolska, składając serdeczne gratulacje w związku z osiągnięciem kolejnego stopnia awansu zawodowego, wręczył Paniom akty mianowania i życzył dalszych sukcesów edukacyjnych, kreatywności, wielu sił oraz ciągłej motywacji do dalszego rozwoju zawodowego.

 

W spotkaniu uczestniczyli także dyrektorzy szkół, w których na co dzień pracują nowo mianowane nauczycielki: Pani Maria Banaszak, Pani Barbara Wierzbińska i Pan Wojciech Dudziński, a także Pani Elżbieta Juskowiak – Skarbnik Miasta i Gminy Dolsk, oraz Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich – Pani Mirella Godawa.

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.