27-08-2015 r. Wersja do wydruku  

Zaproszenie na konsultacje społeczne

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska” w Pępowie zaprasza mieszkańców obszaru planowanego do objęcia Lokalną Strategią Rozwoju przygotowywaną w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na spotkania konsultacyjne.

 

Gościnna Wielkopolska obejmuje obszar dwunastu gmin: Dolsk, Gostyń, Jutrosin, Kobylin, Kościan, Krobia, Krzywiń, Miejska Górka, Pakosław, Pępowo, Piaski i Rawicz.

 

Obszar planowany do objęcia Lokalną Strategią Rozwoju LGD Gościnna Wielkopolska jest spójny terytorialnie, przyrodniczo, historycznie i kulturowo, a posiadane zasoby i potencjał społeczny sprzyjają rozwiązywaniu wspólnych problemów oraz planowaniu i wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

 

Na terenie każdej z gmin odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców. Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia rozwoju lokalnego z udziałem społeczności lokalnej (RLKS) realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz zostaną przeprowadzone konsultacje w zakresie: analizy potrzeb, silnych i słabych stron, szans i zagrożeń obszaru planowanego do objęcia Lokalną Strategią Rozwoju. W ostatniej części spotkania przeprowadzone zostaną konsultacje w zakresie definiowania i hierarchizacji celów Lokalnej Strategii Rozwoju.

 

Harmonogram spotkań do pobrania na stronie internetowej LGD Gościnna Wielkopolska:

 

www.goscinnawielkopolska.pl

 

Termin spotkania wraz z godzinami spotkania dla gminy Dolsk:

 

Dolsk/ Sala widowiskowa w Dolsku,

Pl. Wyzwolenia 3,

63-140 Dolsk

17.09.2015 r. godz. 16.30 - 19.30

 

 

Serdecznie zapraszamy!


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.