08-01-2010 r. Wersja do wydruku  

Spotkanie noworoczne

 

 

 

 

 

 

6 stycznia 2010 roku w Dolsku w Sali „Maxima” odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk.

 

Uroczystość zaszczycili swą obecnością m. in. Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Starostowie Powiatu Śremskiego – Tadeusz Waczyński i Piotr Ruta oraz burmistrzowie, szefowie powiatowych i gminnych jednostek organizacyjnych, radni, sołtysi, przedstawiciele organizacji i firm z terenu gminy Dolsk.

 

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Świata król” przygotowanego przez zespół teatralny z Gimnazjum w Dolsku, kierowany przez Panie Joannę Jankowiak i Zdzisławę Dłużak. Program związany był z przypadającym tego dnia świętem Trzech Króli.

 

Burmistrz Dolska witając wszystkich przybyłych gości przedstawił najważniejsze dokonania dolskiego samorządu w dziedzinie inwestycji w minionym roku, opowiedział też o najważniejszych planach na rok 2010 oraz poinformował o pozyskanych środkach z funduszy europejskich i rządowych, które przekraczają kwotę 5 mln złotych.

 

Kończąc swoje wystąpienie gospodarz gminy podziękował wszystkim za współpracę i okazaną przychylność oraz życzył wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Szczególne słowa podziękowania skierowane zostały do Pana Marszałka Województwa Wielkopolskiego za objęcie honorowym patronatem zakończonych uroczystości Jubileuszu 650–lecia miasta Dolsk.

 

Podsumowanie wydarzeń związanych z obchodami Jubileuszu Dolska było tematem prezentacji przedstawionej przez panią Mirellę Godawa – Kierownika Referatu Spraw Obywatelskich.

 

Część oficjalną spotkania zakończył toast noworoczny wzniesiony przez Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Dolsk - Pana Zbigniewa Kierzkowskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.