13-01-2010 r. Wersja do wydruku  

„Dzień Babci po nowemu”

 

 

 

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi działający przy Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, zwrócił się o wsparcie i popularyzację akcji „Dzień Babci po nowemu”.

 

Akcja ma na celu popularyzację badań profilaktycznych raka piersi u kobiet w grupie wiekowej 50 – 69 lat i będzie realizowana w styczniu 2010 roku we współpracy z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. O objęcie akcji patronatem poproszono Pana Marka Woźniaka - Marszałka Województwa Wielkopolskiego, do partnerstwa zaproszono Wielkopolski Oddział NFZ oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

 

Podczas uroczystości związanych z Dniem Babci we wszystkich przedszkolach na terenie miasta i gminy Dolsk, wręczone zostaną przez dzieci zaproszenia do udziału w konkursie.

 

Spośród wszystkich Pań w wieku 50- 69 lat, które zgłoszą się do jednego z zaproponowanych ośrodków i wykonają badania a następnie prześlą do 14.05.2010 r. wypełnioną ankietę konkursową na adres WOK – wylosowanych przez Komisję Konkursową zostanie 15.05.2010 r. - 10 nagród w postaci bonów o wartości 150,- zł każdy do wykorzystania w sieci sklepów na terenie całego kraju.

 

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.wco.pl/wok


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.